Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nowości

.TO WŁAŚNIE U NAS ZNAJDUJE SIĘ TWOJE CENTRUM MALARSKIE!

poczytaj o nim więcej :)

A A A

POSZUKUJESZ SPECJALISTYCZNYCH FARB ANTYBAKTERYJNYCH (GABINETY LEKARSKIE, PRZYCHODNIE), ANTYPLEŚNIOWYCH (KUCHNIE, ŁAZIENKI) LUB IZOLUJĄCYCH WILGOĆ?

SKORZYSTAJ Z OFERTY MARKI TEKNOS!

TEKNOS TIMANTTI CLEAN

Półmatowa wodorozcieńczalna akrylowa farba lateksowa, która poprawia poziom higieny w pomieszczeniach. Aktywnym składnikiem jest srebro. Przeciwbakteryjny efekt pozostaje przez cały czas użytkowania powłoki farby. Przeciwbakteryjna skuteczność została przetestowana zgodnie ze standardami JIS Z 2801 i ISO 22196. Produkt został zakwalifikowany do grupy M1 w Klasyfikacji emisji materiałów budowlanych.

Do użytku wewnętrznego w pomieszczeniach, gdzie powierzchnie ścian i sufitów muszą być łatwe do czyszczenia i odporne na ścieranie. Zalecane obiekty, gdzie antybakteryjne właściwości farby poprawiają funkcjonalność przestrzeni, to: szpitale, ośrodki zdrowia i inne obiekty użyteczności publicznej, apteki, domy, przedszkola, szkoły, a także pomieszczenia dla przemysłu spożywczego.

TIMANTTI CLEAN może być stosowana do gruntowania betonu, gipsu, szpachli, cegły i płyt budowlanych zgodnie z instrukcją. TIMANTTI CLEAN nadaje się również do przemalowywania starych powłok farb dyspersyjnych i alkidowych.

TEKNOS TIMANTTI 20

Wodorozcieńczalna akrylowa farba akrylowa do malowania wnętrz, o półmatowym wykończeniu. Odporna na pleśń. Produkt jest zakwalifikowany do Grupy M1 w Klasyfikacji Emisyjności dla materiałów powierzchniowych.

Szczególnie zalecana do malowania ścian i sufitów w suchych i wilgotnych warunkach, gdzie niezbędna jest dobra zmywalność oraz odporność na ścieranie, np. w kuchniach, łazienkach, holach, klatkach schodowych, przedszkolach, szkołach, szpitalach, przetwórniach spożywczych itp.

TIMANTTI 20 można nakładać na powierzchnie betonowe, tynkowe, ceglane, szpachlowane, płyty gipsowo-kartonowe. Nadaje się także do odnawiania starych powłok alkidowych i dyspersyjnych.

TEKNOS TIMANTTI W

Wodorozcieńczalny, akrylowy izolator wilgoci, który tworzy powłoki odporne na wilgoć. Izolator jest wraz z TIMANTTI 40 zawarty w systemie powłok do pomieszczeń mokrych, zatwierdzonym przez Szwedzki MÄleribranschens VÄtrumskontroll ust MVK).

Przeznaczony do stosowania jako bariera wilgoci na ścianach i sufitach w wilgotnych pomieszczeniach wewnętrznych i wilgotnych pomieszczeniach, które są malowane z farbami nawierzchniowymi serii TIMANTTI.

Podłożem może być szpachla, beton, różne płyty budowlane, ściany oklejane włóknem szklanym w wilgotnych pomieszczeniach itp.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ INNE NASZE FARBY WEWNĘTRZNE!

KRÓTKO O NAS

Zajmujemy się dystrybucją materiałów budowlano-remontowych. Posiadamy bogatą ofertę, wyróżnia nas zwłaszcza:

 • dostępność artykułów renomowanych firm
 • własny, szybki transport
 • profesionalna obsługa firm wykonawczych
 • szybka realizacja specjalnych zamówień

Przyjdź do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16 (zima) i 7-17 (lato) lub w sobotę w godzinach 8-13, zadzwoń albo napisz!

czytaj więcej

 • Dystrybucja farb Teknos

  Jesteśmy jedynym w Toruniu dystrybutorem wysokiej jakości farb dekoracyjnych TEKNOS. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 • Systemy dociepleń

  SYSTEMY DOCIEPLEŃ
  Styropian marki ARBET i ARSANIT, chemia marki QUICK-MIXCERESIT

 • Sucha zabudowa wnętrz
  SUCHA ZABUDOWA WNĘTRZ
  marki SINIAT