Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A
Planujesz termomodernizację domu? Szukasz oszczędności? Skorzystaj z programu "Czyste powietrze" i, robiąc coś dobrego dla przyrody, zrób coś dobrego dla siebie. 

CO TO JEST "CZYSTE POWIETRZE"...

- „Czyste powietrze” to kompleksowy program skierowany do osób fizycznych, którego celem jest poprawa efektywności energetycznej oraz zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

- realizacja programu: lata 2018-2029

- formy dofinansowania: dotacja, pożyczka

- kwota dofinansowania: maksymalny możliwy koszt kwalifikujący się do dofinansowania, od którego liczona jest wysokość dotacji, to 53 tys. zł na budynek jednorodzinny lub wydzielony lokal mieszkalny z wyodrębnioną księgą wieczystą. Pozostała część kosztów kwalifikowanych może zostać sfinansowana pożyczką. Kwota dotacji liczona jest w zależności od wysokości średniego miesięcznego dochodu na osobę w gospodarstwie domowym. Minimalny koszt kwalifikowany w ramach jednego wniosku o dofinansowane to 7 tys. zł.

- rodzaje przedsięwzięć objętych dofinansowaniem: demontaż starych źródeł ciepła na paliwa stałe oraz zakup i montaż nowych źródeł ciepła; docieplenie przegród budowlanych; wymiana stolarki okiennej i drzwiowej; instalacja odnawialnych źródeł energii (kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej); montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

- sposób składania wniosków: wnioski przyjmowane są w wojewódzkich funduszach ochrony środowiska i gospodarki wodnej (WFOŚiGW) właściwych terytorialnie ze względu na usytuowanie budynku, a także w gminach, które podpisały porozumienie z WFOŚiGW. Lista gmin, które podpisały porozumienia w sprawie współpracy przy realizacji Programu z wojewódzkimi funduszami ochrony środowiska i gospodarki wodnej, znajduje się na stronach WFOŚiGW

...I W JAKIM ZAKRESIE MOŻEMY POMÓC?

- zgłoś się do nas, a zapewnimy Ci kompleksową wycenę materiałów, pomożemy również w znalezieniu odpowiedniej ekipy remontowej, a tym samym - w ustaleniu kosztów robocizny!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? PRZEJDŹ DO STRONY NFOŚiGW!

 


Poszukujesz idealnych rozwiązań kolorystycznych dla Twoich ścian, sufitów, elewacji, balustrad, płotów, mebli ogrodowych?
Przyjdź do nas i skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa!


W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości mieszalnikowe, fińskie farby do ścian i sufitów marki TEKNOS.
Jesteśmy jedynym dystrybutorem marki w Toruniu. Farby mieszamy na miejscu w kilka chwil wg wzornika producenta oraz wzorników NCS i RAL, a także - wg wzorników innych producentów (np. Tikkurila, Caparol).
Dysponujemy farbami o różnym stopniu połysku i różnej klasie ścieralności (od 1 do 3) oraz wyjątkową farbą sufitową - w pełni matową, w pełni antyrefleksyjną, umożliwiającą punktowe nanoszenie poprawek: PRO KATTO.

W sprzedaży pod marką Teknos posiadamy również farby do metalu i drewna - zarówno wodorozcieńczalne, jak i rozpuszczalnikowe.

                        


Na tym jednak nie koniec! Docieplasz dom? Skorzystaj z naszych systemów dociepleń marek QUICK-MIX i CERESIT!


          


Poza wszelkimi materiałami niezbędnymi do wykonania docieplenia gwarantującego oszczędność energii, w systemach mamy także gotowe, mieszalnikowe tynki (silikonowe i silikonowo-silikatowe) oraz farby elewacyjne.

Zachęcamy także do zakupu tynków mozaikowych (żywicznych) marki ATLAS DEKO M w różnych wariantach kruszywa.


 KUPUJ U NAS FARBY, DOCIEPLENIA I AKCESORIA MALARSKIE!

 

W naszej ofercie posiadamy tynki mozaikowe marki ATLAS DEKO M. Tynki mieszamy na miejscu według dwóch wzorników (grubsze i cieńsze kruszywo).