Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Jesteśmy jedynym w Toruniu dystrybutorem wysokiej jakości farb dekoracyjnych fińskiej marki Teknos.


Teknos oferuje szeroki asortyment farb, lakierów i powłok wysokiej jakości dla producentów, profesjonalistów i konsumentów. W czasie procesu rozwoju naszych produktów główny nacisk stawiamy na potrzeby klientów i użytkowników, przyjazność środowisku i wytrzymałość. Farby Teknos uznawane są za jedne z najlepszych jakościowo farb na świecie.

W ofercie posiadamy farby wewnętrzne, fasadowe, do drewna i do metalu; nasze farby mieszamy na miejscu wg kolorów producenta, wzorników RAL i NCS.

CO POLECAMY?


TEKNOS PRO KATTO - wysokiej jakości matowa farba sufitowa; antyrefleksyjna, możliwość punktowego nanoszenia poprawek.

TEKNOS INVEST PRO - biała, matowa, sufitowa farba inwestycyjna.

BIORA BALANCE - głębokomatowa farba do ścian, 10.000 cykli ścieralności.

BIORA 4 - matowa farba do ścian, 5.000 cykli ścieralności.
POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI LUB ODWIEDŹ STRONĘ PRODUCENTA :)POSZUKUJESZ SPECJALISTYCZNYCH FARB ANTYBAKTERYJNYCH (GABINETY LEKARSKIE, PRZYCHODNIE), ANTYPLEŚNIOWYCH (KUCHNIE, ŁAZIENKI) LUB IZOLUJĄCYCH WILGOĆ?

SKORZYSTAJ Z OFERTY MARKI TEKNOS!

TEKNOS TIMANTTI CLEAN

Półmatowa wodorozcieńczalna akrylowa farba lateksowa, która poprawia poziom higieny w pomieszczeniach. Aktywnym składnikiem jest srebro. Przeciwbakteryjny efekt pozostaje przez cały czas użytkowania powłoki farby. Przeciwbakteryjna skuteczność została przetestowana zgodnie ze standardami JIS Z 2801 i ISO 22196. Produkt został zakwalifikowany do grupy M1 w Klasyfikacji emisji materiałów budowlanych.

Do użytku wewnętrznego w pomieszczeniach, gdzie powierzchnie ścian i sufitów muszą być łatwe do czyszczenia i odporne na ścieranie. Zalecane obiekty, gdzie antybakteryjne właściwości farby poprawiają funkcjonalność przestrzeni, to: szpitale, ośrodki zdrowia i inne obiekty użyteczności publicznej, apteki, domy, przedszkola, szkoły, a także pomieszczenia dla przemysłu spożywczego.

TIMANTTI CLEAN może być stosowana do gruntowania betonu, gipsu, szpachli, cegły i płyt budowlanych zgodnie z instrukcją. TIMANTTI CLEAN nadaje się również do przemalowywania starych powłok farb dyspersyjnych i alkidowych.

TEKNOS TIMANTTI 20

Wodorozcieńczalna akrylowa farba akrylowa do malowania wnętrz, o półmatowym wykończeniu. Odporna na pleśń. Produkt jest zakwalifikowany do Grupy M1 w Klasyfikacji Emisyjności dla materiałów powierzchniowych.

Szczególnie zalecana do malowania ścian i sufitów w suchych i wilgotnych warunkach, gdzie niezbędna jest dobra zmywalność oraz odporność na ścieranie, np. w kuchniach, łazienkach, holach, klatkach schodowych, przedszkolach, szkołach, szpitalach, przetwórniach spożywczych itp.

TIMANTTI 20 można nakładać na powierzchnie betonowe, tynkowe, ceglane, szpachlowane, płyty gipsowo-kartonowe. Nadaje się także do odnawiania starych powłok alkidowych i dyspersyjnych.

TEKNOS TIMANTTI W

Wodorozcieńczalny, akrylowy izolator wilgoci, który tworzy powłoki odporne na wilgoć. Izolator jest wraz z TIMANTTI 40 zawarty w systemie powłok do pomieszczeń mokrych, zatwierdzonym przez Szwedzki MÄleribranschens VÄtrumskontroll ust MVK).

Przeznaczony do stosowania jako bariera wilgoci na ścianach i sufitach w wilgotnych pomieszczeniach wewnętrznych i wilgotnych pomieszczeniach, które są malowane z farbami nawierzchniowymi serii TIMANTTI.

Podłożem może być szpachla, beton, różne płyty budowlane, ściany oklejane włóknem szklanym w wilgotnych pomieszczeniach itp.


W OFERCIE POSIADAMY TAKŻE SZEROKĄ GAMĘ NARZĘDZI I AKCESORIÓW MALARSKICH (PĘDZLE, WAŁKI, TAŚMY, RĄCZKI, KUWETY, KRATKI, ANTYCHLAPY, FOLIE, TEKTURY ITP.) MAREK KAEM, BLUE DOLPHIN I TESA.