Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Materiały budowlane i wykończeniowe

Witamy na stronie hurtowni materiałów budowlanych, w której zaopatrzycie się Państwo w niezbędne produkty do zrealizowania rozmaitych prac. Działamy od 1994 roku, a nasz skład budowlany powstał w 1996 roku w Toruniu – od tego czasu rozbudowujemy ofertę o zróżnicowane i profesjonalne rozwiązania, w tym:

  • elektronarzędzia,
  • kleje, gładzie i zaprawy,
  • docieplenia i farby,
  • dachy, sufity i wiele innych.

Zaopatrujemy się w materiały wykończeniowe u renomowanych producentów, takich jak Atlas, Baumit, Dekoral czy Rockwool. Staramy się dobierać rozwiązania tak, aby spełniały one największe wymagania i umożliwiały inwestorom skuteczne przeprowadzanie rozmaitych prac.

Wyróżniają nas szeroka oferta, konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo i szybki transport oraz wysoka jakość wyrobów. Zainwestuj w to co najlepsze i wybierz renomowaną toruńską hurtownię! Zapraszamy!

Styropian

W szerokiej ofercie naszej toruńskiej hurtowni znajduje się styropian różnego rodzaju przeznaczony do izolacji cieplnej ścian, dachów, stropów, tarasów i podłóg. Stawiamy na produkty renomowanych producentów, które posiadają różne właściwości i parametry. Oferowane materiały dostępne są w różnych grubościach i wymiarach, a wykonane zostały z najlepszych komponentów. Produkty dostępne w konkurencyjnych cenach.