Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Masz problem z kapilarnym podsiąkaniem wilgoci, ale nie masz ochoty na długotrwałe wiercenie i iniekcję ciśnieniową? Mamy rozwiązanie! Skorzystaj z gotowego produktu marki SIKA, który aplikujesz za pomocą zwykłego wyciskacza!

SikaMur InjetcoCream-100 - krem iniekcyjny na bazie silanów do wykonywania w murach przepony przerywającej podciąganie kapilarne wilgoci

to skuteczny sposób na suchy i zdrowy mur!

SikaMur-InjectoCream-100 to proste i skuteczne rozwiązanie problemu z zawilgoconymi murami. Materiał w postaci kremu wprowadzany jest w przygotowane otwory, a następnie rozprzestrzenia się w murze tworząc przeponę, która odcina kapilarne podciąganie wilgoci i uniemożliwia dalsze zawilgocenie ściany. Rozwiązanie to może być stosowane w większości konstrukcji murowych: od murów ceglanych do murów z kamienia.

Oprócz wysokiej skuteczności działania istotną zaletą tego rozwiązania jest bardzo prosta i łatwa aplikacja. Wprowadzenie materiału w strukturę muru nie wymaga stosowania specjalnych urządzeń ciśnieniowych ani mocowania lejków typowych dla metod grawitacyjnych. SikaMur-InjectoCream-100 aplikowany jest przy użyciu standardowych pistoletów do kitów budowalnych. Takie rozwiązanie minimalizuje ryzyko popełnienia błędów w trakcie aplikacji, a dostępność w opakowaniach 600 ml i 300 ml umożliwia ograniczenie strat materiału w trakcie aplikacji praktycznie do zera.

Znakomitym uzupełnieniem przepony hydroizolacyjnej wykonanej z SikaMur-InjectoCream-100 są cementowe zaprawy tynkarskie do napraw i wykończenia zawilgoconych murów SikaMur Finish i SikaMur Dry. Mogą być one aplikowane bezpośrednio na zawilgocone podłoże i posiadają zdolność magazynowania soli powstających w zawilgoconym murze, co z kolei eliminuje powstawanie trudnych do usunięcia, białych wykwitów na powierzchni naprawianych ścian.

Zalety produktu SikaMur-InjectoCream-100:

Ekonomiczny

Łatwy w użyciu

Bardzo wydajny

Gotowy do użycia

Szybki w wykonaniu

Formuła o dużej ilości składników aktywnych (80%)

zobacz więcej