Centrum Malarskie Teknos – sklep z farbami w Toruniu

W naszym Centrum Malarskim Teknos profesjonalnie doradzamy klientom, którzy chcą wybrać odpowiednią farbę do pomalowania m.in. ścian, sufitów, lamperii, elementów stalowych i drewnianych. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy pomagamy klientom osiągnąć pożądany efekt końcowy. Możesz więc liczyć, że w naszym sklepie z farbami w Toruniu profesjonaliści doradzą oraz podpowiedzą nie tylko w kwestii koloru, ale również poziomu krycia, klasy odporności czy nawet zmywalności, tak aby cały proces malarski przebiegł bezproblemowo.

Najwyższej jakości farby w kujawsko-pomorskim – sklep malarski w Toruniu

Jesteśmy jedynym dystrybutorem marki w Toruniu – w naszym sklepie malarskim oferujemy najwyższej jakości mieszalnikowe, fińskie farby do ścian oraz sufitów marki Teknos. Dysponujemy produktami o różnym stopniu połysku, a także różnej klasie ścieralności (od 1 do 5). Oferujemy wyjątkową, w pełni matową, antyrefleksyjną i umożliwiającą punktowe nanoszenie poprawek farbę sufitową PRO KATTO. Ponadto farby mieszamy na miejscu w kilka chwil według wzornika producenta oraz wzorników NCS i RAL, a także innych marek (np. Tikkurila, Caparol, Flügger).

W naszej hurtowni w Toruniu pod marką Teknos posiadamy również farby do metalu, a także drewna – zarówno wodorozcieńczalne, jak i rozpuszczalnikowe – oraz specjalistyczne, m.in. do jachtów.

Sprawdzona hurtownia farb w Toruniu!

Nasze farby posiadają atesty higieniczne oraz odpowiednią dokumentację umożliwiającą ich zastosowanie w pomieszczeniach użyteczności publicznej, salach szkolnych i szpitalnych (także operacyjnych), żłobkach, przedszkolach, a także w pomieszczeniach do przechowywania żywności. Jeśli poszukujesz sklepu z farbami Teknos w kujawsko-pomorskim – zapraszamy do naszej hurtowni w Toruniu! Z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie!