FIRMA HANDLOWA GIPS BUD – SKŁAD BUDOWLANY W TORUNIU

Witamy na stronie FH GIPS BUD – marketu budowlanego w Toruniu! To, co wyróżnia naszą firmę spośród setek innych hurtowni, to bardzo szeroka oferta handlowa, współpraca z renomowanymi dostawcami, profesjonalizm w zakresie doradztwa, sprzedaży i transportu, niezawodność, solidność oraz szybkość przy zachowaniu rozsądnych cen oferowanych przez nas produktów.

Markety budowlane w Toruniu – w naszym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Działamy w trzech zakresach: sprzedaży stacjonarnej (w naszej hurtowni budowlanej w Toruniu przy ulicy Kociewskiej 20), sprzedaży sieciowej (profiBUD24) oraz wykonawstwa izolacji wdmuchiwanych (granulatem wełny i celulozy), a także natryskowych (pianą PUR).

Niezależnie od tego, na którą z form się zdecydujesz, możesz liczyć, że znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zrealizowania projektu! Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, aby zapewnić klientom produkty o najwyższej jakości, dzięki czemu nasza marka kojarzona jest z solidnością, profesjonalizmem oraz kompleksowym podejściem do indywidualnych potrzeb. Nie musisz tracić czasu na wizyty w wielu marketach budowlanych w Toruniu – nasza różnorodna oferta zapewni Ci możliwość zakupu wszystkiego, co niezbędne do budowy w jednym wygodnym miejscu!

Klient

KLIENT

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego do każdego problemu proponujemy indywidualne rozwiązanie.

doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom pewność odnośnie do dobranych materiałów i doradztwo na każdym etapie budowy.

specjalizacja

SPECJALIZACJA

W naszej firmie stale poszukujemy nowych, coraz bardziej specjalistycznych technologii, dzięki czemu rozwiązujemy problemy Klientów innowacyjnie i nieszablonowo.

Terminowość

TERMINOWOŚĆ

Przykładamy dużą wagę do terminowego realizowania zamówień. Nasza firma znana jest z szybkiego dostarczania materiałów i rzetelności pracy.

Firma Gips Bud

FIRMA HANDLOWA GIPS BUD

Budujesz lub remontujesz i trafiasz na trudny problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić?

Skorzystaj z naszych usług!

NAJLEPSZA HURTOWNIA BUDOWLANA NA TERENIE TORUNIA

Jeśli szukasz sprawdzonych sklepów budowlanych w Toruniu, to zapraszamy do odwiedzenia naszego składu FH GIPS BUD. Oferujemy nie tylko produkty, ale także doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się dzielimy. Zaufało nam już wiele firm i indywidualnych klientów – cenią oni naszą hurtownię budowlaną za niezawodność, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu!

DANE KONTAKTOWE

PRACOWNICY DZIAŁU SPRZEDAŻY

IZOLACJE WDMUCHIWANE I NATRYSKOWE

NOWOŚĆ!

Informujemy o pojawieniu się w naszej ofercie produktów marki Kerakoll!

Budujesz lub remontujesz dom?

Skorzystaj z porad fachowców z GRUPY PSB!