Materiały i chemia budowlana w Toruniu

Firma GIPS BUD specjalizuje się w dostarczaniu materiałów budowlanych z zakresu prac remontowych, wykończeniowych i naprawczych. Naszym priorytetem jest zapewnienie całościowych rozwiązań w kwestii najbardziej nietypowych, skomplikowanych oraz trudnych problemów, z jakimi zmagają się klienci. To właśnie te dwa aspekty – kompleksowe podejście i specjalistyczne techniki – wyróżniają nas na rynku handlu materiałami budowlanymi. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować, że dostępne rozwiązania w kwestii suchej zabudowy, sufitów podwieszanych, bloczków betonowych i fundamentowych czy tynków, które oferujemy w naszym składzie w Toruniu, spełnią wszelkie oczekiwania!

Szczególny nacisk kładziemy na pięć sektorów: hydroizolację, glazurnictwo, suchą zabudowę wnętrz, malowanie ścian i docieplenie elewacji.

Najlepsze materiały budowlane w Toruniu!

Oferujemy kompleksowe systemy izolacji przeciwwodnych i przeciwwilgociowych do fundamentów, dachów, łazienek, balkonów, tarasów, basenów, a także miejsc trudnych (np. zbiorników przemysłowych). Jesteśmy jedynym w województwie autoryzowanym CENTRUM HYDROIZOLACJI SIKA.

Proponujemy rozwiązania także z zakresu przyklejania płytek, w tym płyt wielkoformatowych oraz spieków (kleje cementowe i poliuretanowe, maty kompensacyjne, fugi, silikony, akcesoria glazurnicze).

Zajmujemy się dystrybucją systemów zabudowy poddaszy (w technologii płyt gipsowo-kartonowych), sufitów podwieszanych (z płyt gipsowo-kartonowych i kasetonów), ścian działowych oraz przedścianek, oferując wysokiej jakości stelaże, wełny akustyczne, do poddaszy oraz wdmuchiwane, np. URSA Pure Floc, techniki zamocowań, masy do spoinowania, tynki, gipsy, gładzie, grunty, akryle czy akcesoria do suchej zabudowy wnętrz i chemii budowlanej (masy naprawcze, szlam uszczelniający, kleje do płytek) – wszystko to znajdziesz w sklepie stacjonarnym w Toruniu bądź na platformie profiBUD24.

W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości mieszalnikowe, fińskie farby do ścian oraz sufitów marki TEKNOS, a także akcesoria malarskie (wałki, pędzle, kuwety, kratki, folie, taśmy, tektury i tym podobne).

Odwiedź nasze CENTRUM MALARSKIE TEKNOS!

Naszym klientom zapewniamy systemowe rozwiązania z zakresu dociepleń elewacji styropianem i wełną fasadową z wykorzystaniem materiałów elewacyjnych marki SIEVERT. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Odwiedź nasze CENTRUM DOCIEPLEŃ SIEVERT!

Materiały budowlane i izolacyjne o wyjątkowych właściwościach w Toruniu

Ponadto zajmujemy się sprzedażą m.in.: materiałów konstrukcyjnych (gazobeton, ceramika budowlana, zaprawy, cement), wylewek posadzkowych, specjalistycznych mas do napraw, kotwień i wyrównywania powierzchni, materiałów renowacyjnych do tynków oraz murów historycznych, specjalistycznych gruntów i mostków sczepnych, klejów uniwersalnych, tynków, okładzin ozdobnych, narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi, materiałów ściernych, systemów wentylacji, systemów kanalizacji, elektryki czy artykułów BHP – sprawdź naszą ofertę i odwiedź sklep w województwie kujawsko-pomorskim.

Dystrybuowane przez nas produkty pochodzą od zaufanych dostawców o mocnej pozycji na rynku polskim, europejskim i światowym, m.in.: SIKA, TEKNOS, KERAKOLL, ARDEX, RUBI, SIEVERT, KUBALA, KNAUF, URSA (np. PURE FLOC) oraz ROCKWOOL. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem chemii budowlanej Mapei i SIKA w Toruniu.

Materiały budowlane w Toruniu – sprawdź sam!

Jeśli szukasz wysokiej jakości materiałów budowlanych niezbędnych przy suchej zabudowie czy podwieszanych sufitach, w tym bloczków betonowych, fundamentowych, płyt gipsowo-kartonowych, wełny wdmuchiwanej, gazobetonu, gładzi, tynków maszynowych, elektronarzędzi czy nawet artykułów BHP w województwie kujawsko-pomorskim, to zapraszamy do naszej siedziby na terenie Torunia. Kompleksowe zakupy z pewnością sprawią, że proces budowy i remontu stanie się prostszy oraz przyjemniejszy!