O nas

Firma GIPS BUD została założona w marcu 1994 roku. Od początku działalności świadczyła specjalistyczne usługi budowlane w technologii suchej zabudowy wnętrz. Następny etap w rozwoju firmy to rok 1996 – wówczas to w Toruniu został uruchomiony skład materiałów budowlanych.

Z biegiem lat nasz skład rozrósł się, przybyli nowi dostawcy, nowy asortyment. W roku 1998 rozpoczęliśmy współpracę z Polskimi Składami Budowlanymi. W tym czasie była to pierwsza organizacja zrzeszająca hurtownie i składy budowlane na terenie całej Polski. Dzięki PSB otworzyły się dla nas nowe możliwości zaopatrzenia, zbytu i reklamy.

W roku 2001 przenieśliśmy się do nowej siedziby przy ul. Kociewskiej 20 w Toruniu, gdzie działamy do dnia dzisiejszego.

Od początku działalności staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponując im materiały budowlane i wykończeniowe najlepszej jakości i w odpowiednich cenach. Regularnie wprowadzamy do obiegu nowe towary.

To, co wyróżnia nas spośród setek innych hurtowni budowlanych, to bardzo szeroka oferta handlowa, współpraca z renomowanymi dostawcami, profesjonalizm w zakresie doradztwa, sprzedaży i transportu, niezawodność, solidność i szybkość przy rozsądnych cenach oferowanych przez nas produktów.

W roku 2022 otworzyliśmy w naszym składzie CENTRUM HYDROIZOLACJI SIKA oraz sklep internetowy PROFIBUD24.